ساخت سوئیچ کددار انواع خودرو های داخلی و خارجی
سویچ های کد دار دارای تراشه های الکترونیکی هستند که منحصر بفرد بوده و شرکت های خودروسازی در جهان امروزه از این سویچ های کد دار منحصربفرد برای کاهش سرقت خودرو ها استفاده می کنند اما مشکلی که می تواند برای ما بوجود اید گم شدن این سویچ ها است . به دلیل پیچیدگی بالایی که این سویچ ها دارند ما نمی توانتیم از مراکز موجود ان ها را تهیه کنیم و تنها تعداد معدودی مراز خدمات رسانی ساخت سویچ های کد دار وجود دارند در زمان بروز این مشکل باید با این مراکز تماس گرفت و از ان ها راهنمایی بگیریم .
کلید سازی تهران یکی از از این مراکزی است که خدمات ساخت سویچ کد دار انواع خودروهای داخلی و خارجی را به شما ارایه می دهد که در زمان بروز مشکل می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان متخصص ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنند .
نکته ای که باید حتما به ان اشاره کنیم در زمانی که سوپیج کد دار خودرو خود را فراموش یا گم کرده اید هرگز با سویچ های معمولی اقدام به باز کردن درب خودرو ننمایید که می تواند عواقب هزینه سازی را برای شما به دنبال داشته باشد .
متخصصان کلید سازی تهران در تمام ساعات شبانه روز اماده خدمت رسانی در زمینه ساخت و تحویل سویچ های کد درا به شما می باشند .