امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 4/3 /از 5 (از 92 رای)
امتیاز شما :

انواع ریموت درب پارکینگ

14 دی ، 1398
کلید سازی تهران
0 کامنت

آشنایی با انواع ریموت درب پارکینگ

یکی از خدماتی که مجموعه کلید سازی شبانه روزی ما به مشتریان ارایه می دهد تعمیر و کپی ریموت های درب پارکینگ است. مشریان بیشتر به دلیل گم شدن ریموت پارکینگ و یا خرابی و عمل نکردن و یا کپی یک نمونه از ریموت درب پارکینگ با ما تماس می گیرند. در اینجا قصد داریم کمی با انواع ریموت ها و اصطلاحاتی که در هنگام تماس از کارشناسان ما می شنوید و همچنین نحوه عملکرد ریموت ها آشنا شویم.
ریموت درواقع ابزاری است که با آن امکان کنترل باز و بسته شدن انواع درب ها را انجام می دهیم. اصطلاح لرن کردن یا مچ کردن و یا ست کردن به معنای معرفی و قابل تشخیص کردن ریموت برای برد اصلی و یا ریسیور می باشد.

حال زمانی که ما به دلایل گوناگون یک ریموت جدید می خواهیم باید این ریموت را از روی یک ریموت قدیمی که موجود است کپی کنیم و از آن جایی که برخی از انواع ریموت ها امکان کپی شدن روی یکدیگر را ندارند یا ریموت قدیمی در دسترس برای انجام این کار نیست برای کپی کردن یک ریموت باید از برد اصلی دستگاه استفاده کنیم.
هنگامی که با کارشناسان ما در کلیدسازی تهران تماس می گیرید حتما نام برند برد اصلی و جک استفاده شده برای درب پارکینگ را اعلام نمایید و همچنین نوع ریموت و برند آن را نیز اعلام کنید تا سریعتر بتوانند شما را راهنمایی کنند .
یک مورد را همیشه مد نظر قرار دهید همیشه سعی کنید از ریموت های اصلی استفاده نمایید همانطور که می دانید برند های متفاوت با قیمت های متفاوت در بازار موجود است ولی بهترین انتخاب همیشه ریموت های اصلی می باشد. لازم به ذکر است برخی از شرکت ها برد های اصلی خود را به گونه ای طراحی می کنند که فقط می توان از لوازم جانبی همان برند استفاده نمود. 

آشنایی با ریموت پارکینگ انواع ریموت پارکینگ

کارشناسان کلید سازی تهران در سریع ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. لطفا از دیگر مقالات ما نیز بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
امتیاز کاربران برای این پست
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید